• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 70
   کد: 195611
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
   سید مجتبی منتظری:امر به معروف ونهی ازمنکر واجب شرعی است باید سعی شود انگیزه برای عمل به این امر مهم در همه مجموعه های شهرداری انجام شود.

   مراسم تقدیر از بر گزیدگان و فعالین جشنواره مفلحون98

   همزمان با سالروزمیلاد حضرت مهدی (عج)،برترین های جشنواره مفلحون معرفی شدند و از بر گزید گان وفعالان مشارکت کننده در جشنواره مفلحون 98 تقدیر به عمل آمد.
   مراسم تقدیر از بر گزیدگان و فعالین جشنواره مفلحون98
   دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر ضمن عرض تبریک ایام شعبانیه خاطر نشان کرد:این جشنواره در سه مرحله برگزار و نفرات برتر در دو سطح انتخاب شدند که در سطح اول 120 نفربه عنوان برگزیدگان و درسطح بعدی از این میان 20 نفر به عنوان نفرات برتر جشنواره انتخاب شدند.
    باتوجه به اینکه افراد شایسته باید معرفی شوند منتظری افزود :در ابتدا در دبیرخانه جشنواره و شورای امربه معروف ونهی از منکر شهرداری مشهد، در نظر داشتیم اسفند ماه ودرمراسمی با حضور مسئولان، منتخبین را معرفی وازآنها تقدیرشود که به دلیل شیوع بیماری کرونا این امکان میسر نشد.
   وی با اشاره به اینکه :در مجموعه کلیه موارد بهداشتی و سلامت را در اولویت قرار میدهیم بیان داشت :سلامت همکاران و بر گزیدگان باید مورد اهمیت قرار گیرد وی بیان نمود باتوجه به این موضوع در آستانه نیمه شعبان ،منتخبین این جشنواره معرفی شدند واز برگزیدگان به صورت فردی تقدیر به عمل آمد.
   منتظری بیان نمود:از افراد منتخب وشایسته توقع داریم الگویی باشند برای دیگرهمکاران وشاخصه های امر به معروف ونهی ازمنکرکه واجب شرعی هست را در مجموعه شهرداری و خانواده گسترش دهند، و دیگران را به اعمال خوب و شایسته دعوت کنند.
    
   تعداد بازدید: 70
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد